فتوای علمای جهادی وهابی به جهاد در سوریه بروید و در همین دنیا با حوریان تونسی

logo

فتوای علمای جهادی وهابی به جهاد در سوریه بروید و در همین دنیا با حوریان تونسی

صدور فتوا موسوم به « ازدواج جهادی»  نکاح الجهادی

alarify fatva

بنابر گزارش‌ها منبع و فتوا دهنده  اعلام نشده    ولی در میان سلفی‌ها رواج یافته است تا به این طریق جوانان بیشتری برای حضور در سوریه ترغیب شوند.

براساس این فتوا دختران تونسی برای ازدواج با افراد مسلح در سوریه به این کشور سفر کنند و تاکنون 13 نفر از آنها به میدان درگیری در سوریه رفته‌اند.

رهبران مذهبی در تونس به این فتوا اعتراض کرده‌اند و وزارت امور دینی نیز مدعی شده که دولت تونس به این فتوا پایبند نخواهد بود.

روزنامه تونسی خبر دادند که یک جوان سلفی تونسی همسر خود را طلاق داده تا وی بتواند برای کمک به افراد مسلح به سوریه سفر کند.

تلویزیون المیادین تاکید کرد که جامعه شناسان تونسی بر این باورند که توجه جوانان این کشور به علمای خارج از این کشور به ویژه در عربستان عامل مشکلات کنونی در تونس است.

هم اکنون از 15 کشور مسلمان جهادگران سلفی جهادی در سوریه در کنار جبهه النصر با ارتش سوریه می جنگند 600 نفر مسلمان جهادی سلفی از اروپا  برای جهاد به سوریه رفته اند و از هند- پاکستان و افغانستان و کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس و شمال آفریقا نیر تروریستها در کنار جبهه النصر به جهاد النکاح مشغولند.

 

پایگاه خبری العالم: يكي از علماي سلفي وهابي عربستان با صدور فتوايي،

 jeehad

روشن كردن كولر در غياب شوهر را براي زن حرام كرد.

در همین رابطه بخوانید… سکون زمین  . جن ها ….. زنان  لم داده را …..

علماي وهابي در چند سال اخير، علاوه بر فتواي تحريم گروه هاي مختلف و مذاهب مخالفشان، اقدام به صدور فتواهاي مضحكي كرده اند، که با هيچ منطقي قابل تفسير نيست.

در آخرين نمونه از اين گونه فتواها، يكي از سلفي هاي وهابي كه بر روي صفحه تويتر، خود را ” علامه ابوالبراء ” مي خواند، با صدور فتوايي اعلام كرد: روشن كردن كولر براي زن، در غياب شوهر حرام است.

اين علامه سعودي در توجيه اين فتوا تاكيد كرد: اقدام زن در روشن كردن كولر در غياب شوهر، مساله اي بسيار خطرناك است و مي تواند به رواج فحشا در جامعه بيانجامد.

وي افزود: وقتي زني در غياب شوهر خود كولر خانه را روشن كند، ممكن است همسايه متوجه شود كه زن در منزل است و به همين سبب مرتكب زنا و فحشا شود.

صدور فتوای ذبح کودکان و زنان شیعه

*یک مفتی وهابی کویتی که به خاطر صدور فتوای ذبح کودکان و زنان شیعه برای سرش جایزه تعیین شده است از بیم جان خود از کویت به قطر فرار کرد. به گزارش ابنا، پس از آنکه یک تاجر عراقی برای سر “شافی العجمی” جایزه تعیین کرد وی به قطر گریخت. شافی العجمی پس از اینکه در تلویزیون آمد و اعتراف کرد که گروهش در دیرالزور یک کودک سوری را در برابر والدینش در صحن مسجد شیعیان در یک روستا در دیرالزور ذبح کردند، پیام‌های تهدید به قتل دریافت کرد که همین امر باعث فرار وی از کویت شده است.

یک تاجر اهل بصره مبلغ کلانی برای سر این روحانی نمای خونخوار و تفرقه‌انگیز تعیین کرده است. روز 22 خرداد عده‌ای وحشی کویتی وابسته به گروه تروریستی “جبهه النصره” حدود 60 نفر از اهالی روستای شیعه نشین “حطله” در استان دیرالزور را به دلیل مذهب آنان به شهادت رساندند. از جمله جنایات فجیع این گروه مزدور سر بریدن خانواده “حجت الاسلام سید ابراهیم السید” بود که مسلحان وحشی زن و فرزندان وی را ذبح کردند.

Comments are closed.