یک نماینده در حال ساخت بمب و کشتار جمعی

عکس بمب سازي توسط يک نماينده مجلس 


ولید طباطبایی  یکی از تندروترین وهابی های تکفیری کویت  و فردی بشدت ضد ایرانی  بخصوص ضد شیعه  است و معتقد است ریشه شیعیان را باید از روی زمین محو کرد . وی فردی است که سال 1388  اعلام کرد  و فتوا داد  که هرکس بگوید خلیج فارس کافر است .

از نظر این آخوندک سلفی تکفیری  هر  کافری، مستحق مرگ است و ریختن خونش حلال است.اعدام سربازان

با انتشار اين تصوير از “طبطبايي” که مالک شبکه ماهواره اي ضدشيعي “صفا” است، خبر رسيدن وي به سوريه تأييد شده است.
به گزارش شيعه آنلاين، رسانه هاي عرب زبان چند روز پيش از سفر “وليد طبطبايي” نماينده سلفي پارلمان کويت به شهر “حلب” در سوريه براي حضور در کنار گروه هاي مسلح تروريستي و تکفيري عليه حکومت “بشار أسد” رئيس جمهور سوريه خبر دادند.گفتني است با انتشار اين تصوير از “طبطبايي” که مالک شبکه ماهواره اي ضدشيعي “صفا” است، خبر رسيدن وي به سوريه تأييد شده است.اين نماينده سلفي پارلمان کويت در اين تصوير در حال ساختن يک مين براي جاسازي و انفجار آن است.با انتشار اين تصوير،‌ تروريست بودن اين نماينده اثبات شده و بدون شک نام وي بايد از سوي مقامات قضايي کويت و نيز پليس بين الملل (اينترپل) در ليست سياه قرار گيرد تا هر چه سريع تر بازداشت، محاکمه و مجازات شود.

قابل ذکر است،‌ “وليد طبطبايي” تاکنون بارها و بارها در اظهارات رسانه اي مختلف از جمع آوري کمک هاي نقدي براي ارسال آن به تروريست هاي سوريه به ويژه گروهک موسوم به “جبهه النصرة” خبر داده بود.

وي همچنين چند ماه پيش به سوريه سفر کرد و در شهر حمص در ميان تجمع کنندگان مخالف حکومت سوريه حضور يافت و به سخنراني تحريک آميز پرداخت و مردم سوريه را به قيام عليه حکومت “بشار أسد”‌ دعوت کرد.

فتوای فحشای حلال  فقط برای جنگجویان سوریه در متن زیر  فاحشه  ساعتی  حلال طیب به نام جهاد النکاح . این نوع ازدواج موقتی و لحظه ای است تا نوبت به همه مجاهدان برسد و  هرچه زوجه . با مجاهدان بیشتری  همخواب شود صواب بیشتری می برد و جایش بهشت ااست.  فتوای سلفی تکفیری

alarify fatva

Comments are closed.