مجتمع فرهنگی ورزشی شهید علی عجم

سه شنبه 7 شهریور1391

در هفته دولت انجام شد: کلنگ زنی ساختمان جدید مرکز بهداشتی درمانی زیبد

همزمان با هفته دولت در مراسمی که حجت الاسلام و المسلمین صادقی امام جمعه محترم شهرستان، مهندس محمد صفایی فرماندار محترم گناباد، مسئولین شهرستان و بخش و همچنین خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و عموم اهالی زیبد حضور داشتند کلنگ ساختمان جدید مرکز بهداشتی درمانی دهستان زیبد توسط آقای حسن قلی پور فرزند بزرگوار شهید اسماعیل قلی پور به زمین زده شد.

دکتر مرتضی تجددی معاون دانشگاه علوم پزشکی و رییس مجمع خیرین سلامت دانشگاه در این مراسم با بیان اینکه ۱۰۰ درصد هزینه اجرای این طرح را خانواده محترم شهید قلی پور تقبل نموده اند ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از این مجموعه ارشمند باشیم.

وی احداث ۲ واحد از مجتمع اقامتی بیماران در مجاورت بیمارستان تازه تأسیس علامه بهلول گناباد را با نام شهید قلیپور و با اولویت استفاده مردم زیبد، از دیگر پروژه هایی دانست که خانواده محترم این شهید عزیز هزینه اجرای آن را تأمین نموده اند.

جعفر محمدی با بیان اینکه خوشبختانه در زیبد مردم در امور عام المنفعه مشارکت خوبی دارند به برخی  پروژه هایی که از این طریق در زیبد اجرا شده است اشاره نمود که نمونه بارز آن احداث مجتمع فرهنگی امام حسین(ع) – حسینیه – دهستان زیبد و نیز احداث مجموعه فرهنگی ورزشی سردار شهید علی عجم میباشد.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی امام جمعه محترم شهرستان گناباد نیز در این مراسم  از عنایات خیرین در امور روستا قدردانی نمودند.

ایشان با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا همواره الگو و پیشگام عرصه انفاق و خدمت به جامعه هستند یاد و خاطره شهدای زیبد و بويژه شهید اسماعیل قلی پور را گرامی داشتند.

در حاشیه:

– حضور دکتر محمد عجم که از مدیران وزارت امور خارجه و خیّر مجموعه فرهنگی ورزشی سردار شهید عجم هستند و از کشور هندوستان در این مراسم شرکت کرده بودند برای زیبدی هایی که سالها بود ایشان را ندیده بودند حائز اهمیت بود.

– استقبال پرشور مردم و حضور گسترده آنها در محل کلنگ زنی قابل تقدیر بود.

– خانواده های معظم شهدا که همواره زینت بخش مجالس زیبد هستند در این مراسم نیز حضوری چشمگیر داشتند.

Comments are closed.